Meritable2nd Greenlife Starlight Stakes LR; Rosehill Bowling Club (Bm88);
Maid To Fit 4 wins1st Encryption Champion Qld 1st Season Sire Mdn Hcp; Turner Freeman Lawyers Hcp (C1) (The Shirley White Cup); Sirromet (Bm68); BRC Ascot Sunsets Series (Bm68); 2nd XXXX (Bm78); 3rd Magic Millions Rising Stars Plate (C4); $1M TAB Magic Millions Fillies & Mares;
Bonython 3 wins1st Open Hcp; Open Hcp; Open Hcp; 3rd Bracelet (Bm60); Open Hcp;
Dead Of Night 3 wins1st Goulburn Race Club Supports Equimillion Mdn Plate; New Zealand Bloodstock Plate (C1); Duffeyco Projects (Bm65); 3rd Emma Murphy Racing (Bm66);
Hyde 3 wins1st CSI Club Services Ipswich Hcp (C4); Beltech Engineering Hcp (C4); XXXX Gold (Bm70); 3rd Functions At Tattersall's Club Plate (C6);
Zondee 3 wins1st Big Dance Day Now On Sale Super Mdn Hcp; Yarraman Park (Bm78); Yarraman Park (Bm78); 2nd Ladbrokes Mates Mode Mdn Plate; 3rd Ladbrokes Communities Mdn Plate;
Alberich 2 wins1st Children's Hospital Foundation Legacy Advisory Hcp (C1); The Conservatory At Tattersall's Plate (C3);
All Black 2 wins1st Renew your Club Membership Now Mdn Plate; Roderick Insurance Brokers (Bm64);
Altruist 2 wins1st bet365 Protest Promise Mdn Plate; Tab Adelaide Cup Day - Monday March 11th (Bm64); 2nd Neds Supersized Saturday (Bm70);
Buffet Buster 2 wins1st Brushgrove Hotel & Patrons Brushgrove Cup (Bm82); Nuturf The Jackal Flying (Bm82); 2nd Westpac Rescue Helicopter Service Moree Town Plate; Jacaranda Prelude; Jacaranda Cup;
Eau De Vie 2 wins1st Peter Mac's Service Centre Hcp (C1); Balter (Bm68); 2nd Pinewood Products Hcp (C1);
Excess 2 wins1st Ladbrokes Cranbourne Cup - 65 Days to Go Mdn Plate; Whisky, Wine & Fire (Bm64); 2nd Thoroughbred Club Plate; Good Friday Night at Cranbourne (Bm70); MRC Plus (Bm78);
Franz Josef 2 wins1st Inglis Millennium Day 10 Feb Mdn Hcp; Ole Kirk First Yearlings (Bm64); 2nd James Squire (Bm68);
Hanau 2 wins1st Yarraman Park Stud Super Mdn Plate; Godolphin Lifetime Care (Bm72); 2nd Lake Heights Mdn Hcp; DrinkWise Mdn Plate; Tab Handicap- Heat Of The Rising Star (Bm64);
Head Of The Herd 2 wins1st Coastline Pool & Spa Mdn Plate; Happy Holidays From HRC Hcp (C1);
Lumber Dream 2 wins1st Huon Contractors (Bm66); Tom Patton Cup (Bm74); 2nd Crichton Cup (Bm66);
Mazzaratti 2 wins1st Ladbrokes Mates Mode Mdn Plate; Higgins Coatings (Bm55); 2nd Piccone's IGA Mdn Plate; Underwood Party Hire Mdn Hcp;
Mount Fuji 2 wins1st Maroochydore Old Boys (Bm58); Souths Sports Club (Bm65); 3rd Parklands Tavern (Bm62);
Nebraskan 2 wins1st Portland Sky - Deep Field - Best Son @Widden Stud Mdn Plate; Arrowfield (Bm58);
Orienzel 2 wins1st Kenso Agcare (Bm52); bet365 Odds Drift Protector (Bm52); 2nd Wes Davidson Real Estate Hcp (58); 3rd Sam Miranda Wines Hcp (58);
Ovidius 2 wins1st GoTransit Media Group (Bm78); Tom Treston (Bm90); 2nd Prydes EasiFeed EasiOil Hcp; 3rd Ladbrokes Bet Ticker Hcp; G J Gardner Homes Dalby & Chinchilla Newmarket Hcp;
Rising Legend 2 wins1st Platinum Ag Services Bryan Guy Memorial Hcp (62); PFD Food Services Hcp (64); 2nd Triple M (Bm70); 3rd The Commercial Hotel Strathalbyn Hcp (C2);
River Snitty 2 wins1st Celebrating Darrin Voss (Bm64); James Squire (Bm72);
Seeni 2 wins1st Grinners Diggers Mdn Plate; The Cheeky Butcher Hcp (C1); 2nd Vale John Park Mdn Plate; 3rd Newgate Mdn Hcp;
Srini 2 wins1st Great Northern (Bm65); Ca Pest Controller (Bm60); 2nd Centre State Signs Hcp (C3); TAB (Bm60); 3rd Racing Again Tues 5th September (Bm60); Rockhampton Mazda (Bm70); RJC Gala Ball This Saturday (Bm65);
Tabata Set 2 wins1st RMS Services Mdn Plate; Ole Kirk First Yearlings (Bm58); 2nd Imperial Hotel Mdn Plate;
Temple Garden 2 wins1st Bermagui Cellars Hcp (C2); Cleanaway Hcp (C2); 2nd Tilba Valley Winery & Ale House Hcp (C3);
The Hungarian 2 wins1st Bronnie Stokes (Bm66); Huxley Hill (Bm64);
Tidal Creek 2 wins1st Spring Carnival On Sale Now Plate (C3); Bundaberg Rum Doomben Mile;
Urban Warrior 2 wins1st TABtouch DGL Transport Katanning (Bm48+); TABtouch - Better Your Bet Hcp (C2); 2nd Thank You To All Sponsors Of ARC 23/24 Season Hcp (C2); 3rd Own The Dream Grand Finale 22 Feb Hcp (C2); Tabtouch Share My Bet Hcp (C2);
Urjuwaan 2 wins1st Solidcrete (Bm58); Bendigo Bank Pambula & Eden Pambula Cup (Bm50); 2nd The Mick Donoghue Memorial (Bm58); Campbell & George (Bm58);
Apic Run 1 win1st Kilpatrick Metal Recyclers Mdn Hcp;
Appellant 1 win1st Stradbroke Season On Sale Now Mdn Hcp;
Avoidance 1 win1st Congratulations Gai Waterhouse Legend Status (Bm70+); 2nd Glenroy Chaff (Bm66+);
Baraqiel 1 win1st Sale 24-25 Membership Now Available Mdn Plate;
Bertinelli 1 win1st XXXX Gold Super Mdn Plate; 2nd Ballina Fair Mdn Hcp; After The Last Party on Cup Day Mdn Plate; Ultra Flow Plumbing & Gas (Bm58); TAB Hcp (C1);
Born Conqueror 1 win1st Lest We Forget Mdn Hcp; 2nd Chill Out Mobile Coolrooms Plate (C1); 3rd Xmas Eve Races At Taree Mdn Hcp;
Boyfriend 1 win1st Leeton Toyota / Leeton Floors Mdn Plate;
Breaking Ground 1 win1st Sunshine Coast Equine Veterinary Clinic (Bm60); 2nd Ray White Ipswich Hcp (C2); Commercial Kitchen Company (Bm55); Wealthmed Australia (Bm55);
Byron Belle 1 win1st Precise Air (Bm72); 3rd James Squire (Bm72);
Celebration 1 win1st Mildura & District Real Estate Mdn Plate; 2nd LV Drafting Yallourn North Cup Mdn Plate; The Echuca Hotel Mdn Plate;
Miss Sunshine 1 win1st Pipe Pro Directional Drilling Mdn Plate; 2nd Hygain Winners Choice (Bm58);
Monday Melody 1 win1st NZ BCD Group Mdn; 2nd NZ Avondale Business Association Mdn; 3rd NZ Proudly Ray White (Bm65);
More Snitzel 1 win1st Argyle Engineering Steel Slipper (Bm48+); 2nd Bishops Transport Hcp (Bm56+); 3rd Spring Cup;
My Annie Belle 1 win1st NZ Cunningham Decorating Services Mdn; 2nd NZ Barfoot & Thompson 3yo; 3rd NZ Barfoot & Thompson Ellerslie Is Back 3yo; NZ Tempur Classic (Bm65);
My Mate Laney 1 win1st Anzac Day Races At Armidale Mdn Plate;
National Choice 1 win1st Travis Schultz & Partners (Bm85); 2nd Ladbrokes Racing Club Hcp (C6);
One More Thing 1 win1st D'Aquino's Grand Hotel & Prout Assist Mdn Hcp;
Poverty Bay 1 win1st NZ Liquorland Mosgiel (Bm65); 2nd NZ Racecourse Hotel & Motor Lodge (Bm65); NZ Neil Tuttle (Bm65); NZ ODT Southern Mile Qualifier (Bm75); 3rd NZ ODT Southern Mile Qualifier - Summer Cup (Bm75);
Prime Impact 1 win1st Lees Racing (Bm64); 3rd Young Veterans Sunshine Coast Hcp (C3); Imperial Racing (Bm72);
Pyromania 1 win1st Spanline Orange Hcp (C1); 3rd Prydes Easifeed Racing Cube Hcp (C1); Grainforce Bill Aspros Cup (Bm58); Canobolas Caravan & Marine (Bm58);
Reigning King 1 win1st Cup Day Ft. The Big Dance Mdn Plate; 2nd Hume Doors & Timber Hcp (C1); Blakes Marine Hcp (C1); 3rd Phil Ryan Memorial Mdn Hcp; Terrigal Hotel Provincial (Bm68);
Sabana 1 win1st HQ Insurance Mdn Plate; 2nd Inglis Classic Sale 10 Feb Super Mdn;
Scarzel 1 win1st Barrons Tyre & Mechanical Cup Day Sprint; 2nd Burke and Douglas Funerals Hcp (C3); Admire Mars at Arrowfield (Bm66); 3rd Arrowfield Bowman Sprint;
Snapback 1 win1st Tash Burleigh Racing Mdn Plate; 3rd Toyota Forklifts Tapp-Craig;
Wolfburn 1 win1st Anzac Day (Bm72); 3rd Great Northern Darwin Cup;
Xerri 1 win1st Book For The Saints Raceday (Bm65); 2nd Lotus Fortune Cleaning Crystal Turner (Bm65); 3rd Thank You To Everyone That Donated To Our World's Greatest Shave Event (Bm58); Somerset Regional Council (Bm58);
Yankee One 1 win1st DCorp Constructions & Renovations Super Mdn Plate; 2nd Spring Loaded @ TEG 10 Feb (Bm64);
Acoustix2nd Hillery Group Quarry Supplies Hcp; Saltwater Creek Hcp; 3rd Clunk Lodge Punting Syndicate (Bm58);
Acrobatic3rd Become A Member Today Hcp; Townsville Mazda BT-50 Hcp;
Gummy Gummy2nd HKJC The Pok Oi Cup Hcp (C2); HKJC Azalea Hcp (C2); 3rd HKJC The HK Chinese Importers' & Exporters' Association 70th Anniversary Cup (C2);
Hamlet Von Snitzel3rd BRC Ascot Sunsets Series (Bm78); Vale John Russell Hcp;
High Rise Soldier2nd HKJC Great George Hcp (C4); 3rd HKJC Pat Sin Leng Hcp (C4);
I Shot The Sheriff2nd Pak Vending (Bm58); Lorna Ferdenando (Bm58); 3rd Richmond Valley Meats Hcp (C3); Ballina Cup January 19th (Bm58);